Hakkımızda

VantaWorks, şirket olarak genç ve dinamik bir yapıya sahip olması ile birlikte, kurucu ekibin uzun yıllardır edindiği tecrübe ve birikim ile internet tabanlı yazılım, isteğe özel yazılım ve tasarım konularında hizmet vermektedir.

Web projelerinde özellikle arama motoru dostu, SEO kriterlerine uyumlu tasarımları uygulamakta, bu kriterlere uygun front-end (önyüz yazılımları) ve back-end geliştirmeler yapmaktayız. Birbiriyle haberleşme ihtiyacı olan sistemlerde online entegrasyon çözümlerinde en uygun teknolojiyi kullanarak sistemlerin birbirleri ile konuşmasını sağlamakta, sıfırdan ürettiğimiz projelerinde gelecek süreçlerde dış sistemlerle entegrasyon sağlayabilecek bir yapıda geliştirilmesini sağlamaktayız.

Vantaworks ekibi özellikle Microsoft teknolojilerinde uzman kadrosuyla bugüne kadar bir çok büyük çaplı E-Ticaret projesi, Enterprise web projeleri ve kurumsal çapta projelerde aktif rol almış, bir projenin analiz aşamasından canlı geçişi ve sonrası dahil tüm süreçlerde uzmanlaşmış, bu bilgi birikimi ve getirdiği sorumluluklar ile birlikte her çeşit ve boyuttaki projede müşterilerine en uygun ve hızlı şekilde hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

 
 
 • 10+
  farklı çözüm hizmeti
 • 20+
  proje
 • 8+
  yıl deneyim
 • 15+
  memnun müşteri
Bir projen mi var ?

Birlikte geliştirelim

İyi bir fikriniz olduğunu mu düşünüyorsunuz veya şirketinizin ihtiyaçları için çözüm mü arıyorsunuz? Bize ulaşın ve sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım.

This is a required field