T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü

T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü, kuruma ait web sitesi için tasarım, VantaCMS çözümleri ve entegrasyon çözümlerinde VantaWorks'ü tercih etti.

Uzun soluklu bir analiz,tasarım ve geliştirme sürecinden sonra, T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait kurumsal web sitesi canlıya alındı. Tüm tasarım ve yazılım süreçleri Vantaworks ekibi tarafından geliştirilen projede VantaCMS entegrasyonu ve bir çok farklı sisteme entegresyon çalışmaları gerçekleştirildi. Projede kullanılan yapay zeka destekli görsel yayın teknolojisi ile, bu noktada yaşanılan bir çok probleminde önüne geçilmesi sağlandı. 

Projeyi görüntüle

Pierre Cardin

Dünyaca tanınmış partnerimiz Ev Tekstili ürünleri satışına yönelik kurumsal web sitesi ve B2C E-Ticaret çözümleri için VantaWorks'ü tercih etti.

B2C E-Ticaret sistemimizi tercih eden Pierre Cardin Home'un tasarım ve yazılım çözümlerinde birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

Projeyi Görüntüle

Zorlu Holding

Türkiye ‘nin en köklü ve büyük holdinglerinden biri olan Zorlu Holding için iç Intranet portal sistemi, inovasyon portal ve bağlı olan tüm projeleri geliştirmeye devam ediyoruz.

Müşterimiz için iç sistemler ile entegre çalışan Intranet web portal ini geliştirip aynı portal içerisine kurumun kendi içinde inovasyon süreçlerinin takip edildiği yapıyı kurduk. Birlikte çalışıp geliştirmeye devam ediyoruz.

T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü

T.C. Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü; intranet sistemi ve CMS sistemi ihtiyaçlarına ait yazılım, tasarım ve tüm danışmanlık çözümleri için VantaWorks'ü tercih etti.

Başladığımızdan bugüne kurum için, kurumsal web sitesi yazılım ve tasarımı, bir çok sistemin tek noktadan yönetildiği CMS yazılımı, kurum içi Intranet yazılımı, ihale portal yazılımı, online ödeme entegrasyonları, bir çok dış sistem entegrasyon geliştirmeleri ve hibrit mobil uygulamalar geliştirdik ve birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Bebeyum.com

Anne ve bebekleri için özenle seçilmiş yüzlerce organik ürünleri bünyesinde barındıran Bebeyum.com yayına alındı.

Tüm yazılım-tasarım, B2C E-Ticaret altyapısı,CMS, Entegrasyonlar ve projeye özel logo tasarımı dahil tüm ihtiyaçlar VantaWorks tarafından geliştirildi. Proje cross-plartform yazılım mimarileri kullanılarak geliştirilmesi yanı sıra trend tasarım teknolojileri ile UI tarafında güçlendirildi. Anne ve minik kahramanlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere bünysesinde barındırdığı yüzlerce organik ürünün yanı sıra kendi üretimi olan bir çok ürünle müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. 
Projeyi Görüntüle

T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü

T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü, kuruma ait sekreterya yönetim uygulamasında VantaWorks'ü tercih etti.

Birlikte çalışmaktan büyük keyif duyduğumuz T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü, Sekreterya yönetim uygulaması için de VantaWorks'ü tercih etti. 

Zorlu Holding

Zorlu Holding için inovasyon modülüne bağlı mikro web sitesini geliştirip yayına aldık.

Kurum içi inovasyon süreçlerine ait olan mikro web sitesinin tasarım ve yazılımı için Zorlu Holding VantaWorks'ü tercih etti.

Projeyi görüntüle

Endes Car

Endes Car, ERP projesinin sıfırdan geliştirilmesi ve tüm diğer dijital dönüşüm projelerinde tasarım ve yazılım teknoloji partneri olarak VantaWorks' ü tercih etti.

Otomotiv hizmet sektöründe Hollanda'nın önde gelen şirketlerinden olan müşterimiz için tüm süreçlerin yönetildiği, 8 modül olarak tasarlanan özel ERP yazılımını geliştirdik. Ek olarak tüm yazılım ve tasarım süreçleri şirketimiz tarafından geliştirilen kurumsal web sitesini de yayına aldık.
Projeyi görüntüle

Spring Near East Mfg. Co. Ltd.

Dünyanın önde gelen marka ve mağaza zincirlerine tasarım, satın alma, üretim ve lojistik desteği sağlayan, Londra, Hong Kong ve İstanbul merkezleri bulunan Spring Near East Manufacturing, kurumsal web sitesi çözümü  ve online showroom projesi ve için VantaWorks'ü tercih etti. Moda ve tasarımın buluştuğu noktada hizmet veren müşterimize markanın ruhuna uygun konsept bir tasarım çalışması ile geliştirdiğimiz ve VantaCMS entegrasyonu gerçekleştirdiğimiz kurumsal web sitesini kullanıcıların hizmetine açtık.

Tamalamış olduğumuz projelerin yanı sıra yeni projelerde beraber çalışmaya devam ediyoruz.

Projeyi görüntüle

Tasalanma

Online hizmet sektörüne büyük hedefler ile giriş yapan tasalanma.com yayına alındı.

Tüm yazılım-tasarım, start-up, proje danışmanlığı ve projeye özel logo tasarımı dahil bir çok spesifik ihtiyaç VantaWorks tarafından ele alındı. Proje cross-plartform yazılım mimarileri kullanılarak geliştirilmesi yanı sıra trend tasarım teknolojileri ile UI tarafında güçlendirildi. "Herşey hayal etmekle başlar" sloganıyla kurulan tasalanma.com, insanların birçok alandaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıktı. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, profesyonel iş ortaklarıyla ve kocaman ekibiyle kaliteli hizmeti en yüksek seviyede sunmayı hedeflemektedir. VantaWorks bugüne kadar keyifle çalıştığı bu projenin yeni hedeflerine ulaşması için Tasalanma.com ekibi ile birlikte çalışmalarına devam ediyor.  Projeyi görüntüle

VantaCMS

Size Özel İçerik Yönetim Sistemi

VantaCMS 100% modüler yapısı ile tüm sektörlere istenilen şekilde uyarlanabilen, piyasada bulunan diğer CMS sistemlerine göre SEO uyumluluğu ve yönetilebilirliği noktalarında en güncel teknolojik yapılar kullanılarak geliştirilmiş bir Content Management System yazılımıdır.

Google Analytics ile entegre olarak çalışabilen ve anlık bilgileri Dashboard aracılığı ile kullanıcıya sunabilen bir yapıya sahiptir.

VantaCMS Tanıtım Dökümanı

Ankara Vakıf Eserleri Müzesi

T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü ile yapılan projeler kapsamında Ankara Vakıf Eserleri Müzesi kurumsal web sitesi de VantaWorks tarafından baştan uca yenilendi.

Baştan uca tüm tasarım ve yazılım süreçleri Vantaworks ekibi tarafından geliştirilen projede, tasarım çalışmaları, VantaCMS entegrasyonu ve yapay zeka destekli görsel yayın teknolojisi ile, bu noktada yaşanılan bir çok probleminde önüne geçilmesi sağlandı. 

Projeyi görüntüle

Modern Grup - Lojistik & Endüstriyel Reklam

Tüm tasarım ve yazılım süreçleri Vantaworks ekibi tarafından geliştirilen projede VantaCMS entegrasyonu gerçekleştirildi ve interaktif çalışmalar sonucu proje kısa bis sürede canlıya alındı.

Sektörünün lideri konumundaki Modern Grup, reklam panoları, dış ve cephe reklam uygulamaları, portatif Kabin, Atm kabinleri, endüstriyel kabinler, özel tasarım büfe, Avm standları ve benzeri isteğe özel tüm ihtiyaçlara yönelik hizmetleri ile marka değerini yükseltmek için kurumsal web sitesi ve kurum içi yazılım çözümlerinde VantaWokrs'ü tercih etti.

Projeyi görüntüle

MS Group

MS Group bünyesindeki tüm otelleri için tasarım çalışmaları, altyapı geliştirmeleri ve VantaCMS ile müşterimizin tüm taleplerine en doğru ve ergonomik çözümleri sunduk.

Müşterimize, Ferman Pera, Ferman Old City, Ferman Konak, Feman Hilal Taksim ve yapım aşamasında diğer otelleri için çözümlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Projeyi görüntüle

Kenz Dış Ticaret

Kenz Dış Ticaret firması kurumsal web sitesi ve entegrasyon çözümleri için VantaWorks'ü tercih etti.

Müşterimizin kurumsal web sitesi ve bağlı tüm diğer projeleri için geliştirme ve tasarım çalışmalarımız devam ediyor.

Lojistik24

Akaryakıt taşımacılığının yeni ve en iddialı markalarından olmayı hedefleyen Lojistik24 kurumsal web sitesi ve dijital çözümleri için VantaWorks'ü tercih etti.

Kurumsal web sitesi tasarım ve yazılım süreçleri ile birlikte tüm dijital çözümleri için bizleri tercih eden müşterimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tekcan Avukatlık Bürosu

Kuruluşundan itibaren hızla büyümeye devam eden Tekcan Avukatlık Bürosu, kurumsal web sitesi tasarım, yazılım ve uygulaması noktasında firmamızı tercih etmiş olup dijital çözümlerde iş ortağı olarak VANTAWORKS ile çalışmaya devam etmektedir.

Projeyi görüntüle
VANTAWORKS