T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü

T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü, kuruma ait web sitesi için tasarım, VantaCMS çözümleri ve entegrasyon çözümlerinde VantaWorks'ü tercih etti.

Uzunsoluklu bir analiz,tasarım ve geliştirme sürecinden sonra, T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait kurumsal web sitesi canlıya alındı. Tüm tasarım ve yazılım süreçleri Vantaworks ekibi tarafından geliştirilen projede VantaCMS entegrasyonu ve bir çok farklı sisteme entegresyon çalışmaları gerçekleştirildi. Projede kullanılan yapay zeka destekli görsel yayın teknolojisi ile, bu noktada yaşanılan bir çok probleminde önüne geçilmesi sağlandı. 

Projeyi görüntüle

Cip Air Services

CIP Air Services online portal projesinin sıfırdan yenilenmesi ve tüm diğer dijital dönüşüm projelerinde tasarım ve yazılım teknoloji partneri olarak VantaWorks' ü tercih etti.

25 farklı ülkeye CIP/VIP hizmet sağlayacısı konumunda ve ayrıca turizm, inşaat, gıda sektörleri gibi bir çok alanda hizmet veren müşterimizin hedef kitlesine özgün tasarım ve yazılım çözümlerimiz ile projeleri yeniden ele almaya ve geliştirmeye devam ediyoruz. Projelerden biri olan, müşterimizin çatı firması altında bulunan amiral gemisi konumundaki online satış portali projesini canlıya aldık ve müşterilerin kullanımına açtık.

Projeyi görüntüle

Spring Near East Mfg. Co. Ltd.

Dünyanın önde gelen marka ve mağaza zincirlerine tasarım, satın alma, üretim ve lojistik desteği sağlayan, Londra, Hong Kong ve İstanbul merkezleri bulunan Spring Near East Manufacturing, kurumsal web sitesi çözümü  ve online showroom projesi ve için VantaWorks'ü tercih etti. Moda ve tasarımın buluştuğu noktada hizmet veren müşterimize markanın ruhuna uygun konsept bir tasarım çalışması ile geliştirdiğimiz ve VantaCMS entegrasyonu gerçekleştirdiğimiz kurumsal web sitesini kullanıcıların hizmetine açtık.

Tamalamış olduğumuz projelerin yanı sıra yeni projelerde beraber çalışmaya devam ediyoruz.

Projeyi görüntüle

VantaCMS

Size Özel İçerik Yönetim Sistemi

VantaCMS 100% modüler yapısı ile tüm sektörlere istenilen şekilde uyarlanabilen, piyasada bulunan diğer CMS sistemlerine göre SEO uyumluluğu ve yönetilebilirliği noktalarında en güncel teknolojik yapılar kullanılarak geliştirilmiş bir Content Management System yazılımıdır.

Google Analytics ile entegre olarak çalışabilen ve anlık bilgileri Dashboard aracılığı ile kullanıcıya sunabilen bir yapıya sahiptir.

VantaCMS Tanıtım Dökümanı

Modern Grup - Lojistik & Endüstriyel Reklam

Tüm tasarım ve yazılım süreçleri Vantaworks ekibi tarafından geliştirilen projede VantaCMS entegrasyonu gerçekleştirildi ve interaktif çalışmalar sonucu proje kısa bis sürede canlıya alındı.

Sektörünün lideri konumundaki Modern Grup, reklam panoları, dış ve cephe reklam uygulamaları, portatif Kabin, Atm kabinleri, endüstriyel kabinler, özel tasarım büfe, Avm standları ve benzeri isteğe özel tüm ihtiyaçlara yönelik hizmetleri ile marka değerini yükseltmek için kurumsal web sitesi ve kurum içi yazılım çözümlerinde VantaWokrs'ü tercih etti.

Projeyi görüntüle

Ankara Vakıf Eserleri Müzesi

T.C. Vakıflar Genel Müdürlüğü ile yapılan projeler kapsamında Ankara Vakıf Eserleri Müzesi kurumsal web sitesi de VantaWorks tarafından baştan uca yenilendi.

Baştan uca tüm tasarım ve yazılım süreçleri Vantaworks ekibi tarafından geliştirilen projede, tasarım çalışmaları, VantaCMS entegrasyonu ve yapay zeka destekli görsel yayın teknolojisi ile, bu noktada yaşanılan bir çok probleminde önüne geçilmesi sağlandı. 

Projeyi görüntüle

MS Group

MS Group bünyesindeki tüm otelleri için tasarım çalışmaları, altyapı geliştirmeleri ve VantaCMS ile müşterimizin tüm taleplerine en doğru ve ergonomik çözümleri sunduk.

Müşterimize, Ferman Pera, Ferman Old City, Ferman Konak, Feman Hilal Taksim ve yapım aşamasında diğer otelleri için çözümlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Projeyi görüntüle

Kenz Dış Ticaret

Kenz Dış Ticaret firması kurumsal web sitesi ve entegrasyon çözümleri için VantaWorks'ü tercih etti.

Müşterimizin kurumsal web sitesi ve bağlı tüm diğer projeleri için geliştirme ve tasarım çalışmalarımız devam ediyor.

Lojistik24

Akaryakıt taşımacılığının yeni ve en iddialı markalarından olmayı hedefleyen Lojistik24 kurumsal web sitesi ve dijital çözümleri için VantaWorks'ü tercih etti.

Kurumsal web sitesi tasarım ve yazılım süreçleri ile birlikte tüm dijital çözümleri için bizleri tercih eden müşterimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tekcan Avukatlık Bürosu

Kuruluşundan itibaren hızla büyümeye devam eden Tekcan Avukatlık Bürosu, kurumsal web sitesi tasarım, yazılım ve uygulaması noktasında firmamızı tercih etmiş olup dijital çözümlerde iş ortağı olarak VANTAWORKS ile çalışmaya devam etmektedir.

Projeyi görüntüle
VANTAWORKS